Eredmények, hírek 2011


További évek eredményei is megtekinthetők: 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.


Evezősök Erdei Futóversenye, 2011. január 29., Budapest - Hármashatárhegy
Férfi:
Felnőtt: 8. Takács Tibor, 28. Ifj. Lajkó László, 40. Id. Lajkó László
Ifi: 12. Martin-Kovács Ákos
Serdülő: 16. Bíró Marcell, 17. Tari Kristóf
Tanuló: 1. Ekler Artúr

Női:
Felnőtt: 6. Lajkó Zsuzsa, 14. Lajkó Lászlóné


Concept 2 - Ergométer Országos Bajnokság, 2011. február 27., Mohács
Férfi:
Felnőtt: 4. Királyi Balázs
Felnőtt könnyűsúly (74 kg): 2. Lőrinczy Péter, 11. Takács Tibor
U23 könnyűsúly (74 kg): 12. Bartha Zoltán
Ifi: 9. Rozsos Péter, 16. Garamszegi Bálint, 28. Martin-Kovács Ákos, 35. Lőrinczi Ede
Serdülő II.: 31. Ekler Artúr, 37. Hüttl Frigyes
Masters “A”: 2. Götz Péter, 9. Győrösi Csaba
Masters “E-F”: 7. Id. Lajkó László
Csapat: 2. Királyi Balázs – Götz Péter – Győrösi Csaba – Paksy Bence

Női:
Felnőtt könnyűsúly (61.5 kg): 9. Lajkó Zsuzsa
Serdülő II.: 5. Juhos Babett, 11. Leél-Őssy Réka, 13. Szomják Fruzsina, 16. Kemény Réka
Veterán “B-E”: 4. Lajkó Lászlóné


Ergométer Utánpótlás Országos Bajnokság, 2011. március 5., Budapest – Angyalföld
Igazolt:
Női:
Tanuló: 1. Juhos Babett, 9. Kemény Réka
Mini 13: 1. Leél-Őssy Réka, 7. Kemény Dorottya

Iskolai:
Női:
Mini 13: 15. Csonka Nóra
Mini 12: 9. Vayer Friderika, 19. Lakatos Dorottya
Csapat: 6. Hely


Tavaszi Hosszútávú, 2011. március 26., Budapest – Csepel
Férfi:
Felnőtt egypár: 19. Győrösi Csaba, 26. Szabados Miklós
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 11. Bartha Zoltán, 16. Lőrincz Attila, 23. Takács Tibor
Ifi egypár: 5. Rozsos Péter, 17. Martin-Kovács Ákos, 18. Garamszegi Bálint
Serdülő négypár: 9. Ekler Artúr – Tari Kristóf – Hüttl Frigyes – Bíró Marcell

Női:
Felnőtt egypár: 10. Rokolya Boglárka
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (59 kg): 7. Rajki Erika


Válogató, 2011. április 16., Velencei-tó
Férfi:
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 9. Bartha Zoltán
Ifi egypár: 6. Rozsos Péter

Női:
Serdülő egypár: 5. Szomják Fruzsina


Dr. Simády Béla International Regatta, 2011. április 30 – május 1.
1. nap
Férfi:
Felnőtt könnyűsúlyú kétpár (70 kg): 1. Lőrincz Attila – Bartha Zoltán, 5. Takács Tibor – Békési Máté
Felnőtt négyes: 1. Bartha Zoltán (Külker) – Cselinácz János (Baja) – Révész Péter (Győr) – Révész Zoltán (Győr)
Ifi egypár: 1. Rozsos Péter
Masters kétpár: 2. Győrösi Csaba – Götz Péter

Női:
Masters kétpár: 3. Langhoffer Klára (Csepel) – Ecsedi Ákosné (Külker)

2. nap
Férfi:
Felnőtt egypár: 4. Lőrinczy Péter
Felnőtt négyes: 3. Bartha Zoltán (Külker) – Cselinácz János (Baja) – Révész Péter (Győr) – Révész Zoltán(Győr)
Felnőtt könnyűsúlyú kétpár (70 kg): 4. Takács Tibor – Békési Máté
Ifi egypár: 2. Rozsos Péter
Serdülő négypár: 4. Ekler Artúr – Tari Kristóf – Hüttl Frigyes – Bíró Marcell

Női:
Felnőtt kétpár: 6. Rokolya Boglárka – Rajki Erika


Dr. Török Zoltán Emlékverseny – FEC Kupa, 2011. május 7., Budapest – Csepel
Férfi:
Felnőtt kétpár: 2. Lőrinczy Péter (Külker) – Szabadkai Olivér (Ferencváros), 4. Békési Máté – Dajka Levente
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 1. Bartha Zoltán, 4. Lőrincz Attila, 5. Békési Máté, 6. Takács Tibor
Tanuló egypár: 3. Ekler Artúr
Tanuló kétpár: 2. Szegedi Tamás (Hattyú) – Ekler Artúr (Külker)
Mini 13 egypár: 7. Gyenge Ákos

Női:
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (59 kg): 3. Rajki Erika
Tanuló egypár: 2. Juhos Babett, 8. Kemény Réka
Tanuló kétpár: 2. Kemény Réka – Juhos Babett
Mini 13 egypár: 8. Leél-Őssy Réka, 9. Vayer Friderika


Vidék Bajnokság, 2011. június 4-5., Velencei-tó
Férfi:
Felnőtt kettes: 4. Bartha Zoltán (Külker) – Cselinácz János (Baja)
Felnőtt négyes: 1. Krpesics Péter (Csepel) – Forrai Dávid (Baja) – Bartha Zoltán (Külker) – Novák Edvin (Szolnok)
Felnőtt négypár: 6. Takács Tibor (Külker) – Preil Patrik (Ganz) – Békési Máté (Külker) – Dajka Levente(Külker)
Felnőtt könnyűsúlyú kétpár (70 kg): 3. Békési Máté – Dajka Levente, 5. Polgár Tamás – Takács Tibor
Egyetemi egypár: 5. Békési Máté
Masters egypár: 2. Götz Péter, 4. Győrösi Csaba, 5. Szabados Miklós, 6. Fehér András, 7. Id. Lajkó László
Masters kétpár: 1. Fehér András – Szabados Miklós, 2. Győrösi Csaba – Götz Péter
Masters négypár: 4. Szabados Miklós – Királyi Balázs – Götz Péter – Győrösi Csaba

Női:
Felnőtt kétpár: 5. Rokolya Boglárka – Rajki Erika
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (59 kg): 5. Lajkó Zsuzsa
Egyetemi egypár: 2. Rajki Erika, 3. Rokolya Boglárka
Tanuló egypár: 1. Juhos Babett
Mini 13 egypár: 4. Leél-Őssy Réka
Masters egypár: 4. Lajkó Lászlóné

Csapat: 12. hely


Budapest Bajnokság, 2011. június 25-26., Budapest – Csepel
Férfi:
Felnőtt egypár: 3. Lőrinczy Péter
Felnőtt kétpár: 3. Preil Patrik – Lőrinczy Péter
Felnőtt négypár: 3. Békési Máté – Preil Patrik – Bartha Zoltán – Lőrincz Attila
Felnőtt nyolcas: 3. Preil Patrik – Takács Tibor – Bartha Zoltán – Békési Máté –Götz Péter – Varga Zsolt – Lőrinczy Péter – Lőrincz Attila
Felnőtt könnyűsúlyú kétpár (70 kg): 3. Békési Máté – Bartha Zoltán, 6. Polgár Tamás – Takács Tibor
Felnőtt könnyűsúlyú négyes (70 kg): 3. Békési Máté – Preil Patrik – Bartha Zoltán – Lőrincz Attila
Serdülő négypár: 5. Tari Kristóf – Juhos Bence – Hüttl Frigyes – Bíró Marcell
Tanuló egypár: 2. Ekler Artúr
Mini 13 egypár: 1. Gyenge Ákos
Masters kétpár: 2. Fehér András – Szabados Miklós, 4. Götz Péter – Győrösi Csaba
Masters négypár: 2. Szabados Miklós – Fehér András – Götz Péter – Győrösi Csaba

Női:
Felnőtt kettes: 5. Rokolya Boglárka –Rajki Erika
Felnőtt négypár: 3. Bencze Franciska – Rajki Erika – Lajkó Zsuzsa – Novák Mariann
Felnőtt nyolcas: 2. Botka Ágnes – Rokolya Boglárka – Rajki Erika - Bárczi Fruzsina – Bencze Franciska – Csankó Éva – Novák Mariann – Lajkó Zsusza
Ifi könnyűsúlyú egypár (57.5 kg): 4. Szomják Fruzsina
Serdülő egypár: 3. Szomják Fruzsina
Tanuló egypár: 1. Juhos Babett
Tanuló kétpár: 5. Illyés Flóra – Kocsis Mária
Mini 13 egypár: 3. Leél-Őssy Réka, 4. Illyés Flóra
Masters négypár: 1. Ecsedi Ákosné (Külker) – Langhoffer Klára (Csepel) – Dávidné (Csepel) – Melisné (Csepel)


113. Országos Utánpótlás és Masters Országos Bajnokság, 2011. július 15-17., Velencei-tó
Férfi:
Ifi kiel: 2. Garamszegi Bálint – Martin-Kovács Ákos + Gyenge Ákos
Tanuló egypár: 5. Ekler Artúr
Tanuló kétpár: 4. Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr
Tanuló négypár: 8. Gyenge Ákos – Porkoláb László – Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr + Bíró Marcell
Ranglista 14 egypár: 3. Ekler Artúr
Mini 13 egypár: 1. Gyenge Ákos
Ranglista 13 egypár: 10. Gyenge Ákos
Masters egypár “A”: 1. Lőrinczy Péter, 4. Götz Péter, 6. Győrösi Csaba
Masters egypár “E”: 1. Szabados Miklós, 3. Fehér András, 6. Lajkó László
Masters kétpár “A”-“B”: 3. Győrösi Csaba – Götz Péter
Masters kétpár “C”: 5. Ifj. Lajkó László – Lajkó László
Masters kétpár “E”-“G”: 2. Fehér András – Szabados Miklós
Masters négypár “C”: 3. Győrösi Csaba – Götz Péter – Szabados Miklós – Fehér András
Masters nyolcas “A”-“J”: 2. Ecsedi Ákos – Varga Zsolt – ifj. Lajkó László – Szabados Miklós – Győrösi Csaba – Götz Péter – Márkus Péter – Lőrinczy Péter + Bíró Marcell

Női:
Ifi könnyűsúlyú egypár (57.5 kg): 9. Szomják Fruzsina
Serdülő egypár: 7. Szomják Fruzsina, 10. Matheika Zsófia
Serdülő kétpár: 6. Matheika Zsófia – Szomják Fruzsina
Tanuló egypár: 7. Juhos Babett
Ranglista 14 egypár: 1. Juhos Babett, 4. Kemény Réka
Mini 13 egypár: 3. Illyés Flóra
Ranglista 13 egypár: 5. Leél-Őssy Réka, 16. Illyés Flóra
Masters egypár “B”-“D”: 4. Lajkó Lászlóné
Masters egypár “E”-“G”: 3. Ecsedi Ákosné
Msters négypár E: 2. Ecsedi Ákosné (Külker), Langhoffer Klára (Csepel), Kosztolányi Kamilla (Csepel), Fekete Mária (Csepel) Msters kétpár E: 2. Ecsedi Ákosné (Külker), Langhoffer Klára (Csepel
Vegyes:
Ifi kiel: 4. Matheika Zsófia – Lőrinczi Ede + Kocsis Mária
Mini négypár: 4. Gyenge Ákos – Illyés Flóra – Vayer Friderika – Leél-Őssy Réka
Masters kétpár “A”-“J”: 4. Lajkó Lászlóné – Lajkó László
Masters négypár “A”-“C”: 5. Botka Ágnes – Ecsedi Ákosné – Götz Péter – Győrösi Csaba


Budapest – Baja Regatta, 2011. július 29., Budapest – Baja
Férfi:
Egypár: 2. Fehér András
Négypár: 4. Tamás Kincső (Baja) – Mihály Gergely (Külker) – Márkus Ferenc (Külker) – Takács Tibor (Külker) – Keizinger Erik (Vízművek)
Négypár: 5. Nyíri Lajos – Rákó Antal – Hoffer János – Józan Gábor – Nyíri-Balogh Éva
Kiel: 1. Varga József dr. (Ganz) – Preil Patrik (Külker) – Tamás Bence (Kalocsa)
Kiel: 2. Stollmayer Ákos – Ladányi József – Rendes Balázs

Női:
Kiel: 1. Rokolya Boglárka – Rajki Erika – Bencze Franciska

Vegyes:
Kétpár: 3. Lajkó László – Lajkó Lászlóné
Négypár: 1. Mihály Zsuzsa – Falusi Zsófia – Baracs Éva – Mihály Tibor – Szamosközi Gábor


Duna Kupa, 2011 augusztus 20-21, Mohács
Férfi:
Felnőtt egypár: 3. Takács Tibor
Felnőtt kettes: 5. Takács Tibor (Külker) – Miskolczi Csaba (Baja)
Felnőtt kétpár: 2. Schmidt Balázs (Mohács) – Takács Tibor (Külker)
Felnőtt nyolcas: 1. Mészáros Bence (Mohács) – Schmidt Balázs (Mohács) – Vajas József (Mohács) – Takács Tibor (Külker) – Litter Gábor (Mohács) – Mitric Attila (Mohács) – Kölkedi Ákos (Mohács) – Cselinácz István (Mohács) + Gadányi Simon (Mohács)


Tass-MEC Hosszútávú Regatta, 2011 augusztus 27., Budapest
Vegyes:
Négypár: 2. Rajki Erika – Juhos Babett – Lindtner Andor – Leél-Őssy Réka


Tisza Kupa, 2011. szeptember 10-11., Szolnok
Női:
Ranglista 14 egypár: 2. Juhos Babett


Masters Regatta, 2011. szeptember 2-4., Poznan
Férfi:
E2x: 1. helyezett: Fehér András, Szabados Miklós
D1x: 3. helyezett: Fehér András
E1x: 3. helyezett: Ecsedi Ákos
E1x: 3. helyezett: Fehér András
E1x: 3. helyezett: Szabados Miklós
D1x: 4. helyezett: Szabados Miklós
C2x: 5. helyezett: Götz Péter, Havas Attila (Ganz)
A2x: 6. helyezett: Götz Péter, Simon Tamás
E1x: 6. helyezett: Lajkó László

Női:
WE1x: 3. helyezett: Ecsedi Ákosné
WE4x: 3. helyezett: Fekete Mária (Csepel), Kosztolányi Kamilla (Csepel), Langhoffer Klára (Csepel), Ecsedi Ákosné (Külker)
WD1x: 4. helyezett: Lajkó Lászlóné
WB8+: 5. helyezett: Bene Valéria, Lakics Krisztina, Szandtber Dóra, Kovács Júlia, Vácy Emese, Ecsediné Várszegi Irén (Külker), Rockenbauer Gabriella, Fejér Enikő, Horváth Vivien
WE2x: 6. helyezett: Lajkó Lászlóné, Ecsedi Ákosné

Vegyes:
E4x: 1. helyezett: Ecsedi Ákosné (Külker), Langhoffer Klára (Csepel), Ecsedi Ákos (Külker), Szabados Miklós (Külker)
E2x: 3. helyezett: Ecsedi Ákosné, Ecsedi Ákos
E2x: 5. helyezett: Langhoffer Klára (Csepel), Szabados Miklós
E2x: 5. helyezett: Lajkó Lászlóné, Lajkó László


2011/2012. Tanévi Evezős Diákolimpia, 2011. szeptember 17-18., Velencei-tó
Férfi:
V. korcsoport négypár: 2. Báldi Péter –Bíró Marcell – Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr
IV. korcsoport kétpár: 4. Telegdi Bendegúz –Ekler Artúr
IV. korcsoport kiel: 1. Gyenge Ákos– Porkoláb László

Női:
IV. korcsoport egypár: 3. Juhos Babett, 6. Leél-Őssy Réka


2011. évi Országos Felnőtt Evezős Bajnokság, 2011. szeptember 23-25., Szeged
Férfi:
Felnőtt egypár: 3. Lőrinczy Péter
Felnőtt kétpár: 5. Rozsos Péter – Lőrinczy Péter
Felnőtt négypár: 5. Bartha Zoltán – Neisz Gábor – Rozsos Péter – Lőrinczy Péter
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 7. Bartha Zoltán,
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 11. Lőrincz Attila
Felnőtt könnyűsúlyú kétpár (70 kg): 5. Preil Patrik – Lőrincz Attila
U23 egypár: 7. Rozsos Péter, 8. Bartha Zoltán, 10. Preil Patrik
Felnőtt sprint egypár: 2. Lőrinczy Péter
Felnőtt kiel: 2. Márkus Péter – Varga Zsolt + Ekler Artúr,
Felnőtt kiel: 6. Királyi Balázs – Götz Péter + Lindtner Andor
Tanuló egypár: 4. Ekler Artúr
Tanuló kétpár: 1. Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr

Női:
Felnőtt egypár: 12. Bárczi Fruzsina
Felnőtt kettes: 6. Rajki Erika – Rokolya Boglárka
Felnőtt kétpár: 6. Bárczi Fruzsina – Rokolya Boglárka
Felnőtt nyolcas: 3. Rajki Erika – Rokolya Boglárka - Bencze Franciska – Bárczi Fruzsina – Novák Zsófia – Novák Mariann – Nagy Ildikó – Lajkó Zsuzsa + Szomják Fruzsina
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (59 kg): 10. Lajkó Zsuzsa
Felnőtt könnyűsúlyú négypár (56.5 kg): 4. Bencze Franciska – Nagy Ildikó – Lajkó Zsuzsa – Novák Mariann

Vegyes:
Váltó: 4. Bárczi Fruzsina – Lőrinczy Péter – Rajki Erika – Rokolya Boglárka – Preil Patrik – Lőrincz Attila – Márkus Péter – Varga Zsolt
Kiel: 1. Bárczi Fruzsina – Varga Zsolt + Szomják Fruzsina
Kiel: 4. Rajki Erika – Királyi Balázs + Novák Zsófia

Csapat:
Összesített: 9. hely
Felnőtt: 9. hely
Utánpótlás: 7. hely


Öböl Kupa, 2011. október 1., Budapest (Újpesti öböl)
Férfi:
Serdülő négypár: 3. Bíró Marcell – Hüttl Frigyes – Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr + Gyenge Ákos
Tanuló egypár: 3. Ekler Artúr
Tanuló négypár: 1. Gyenge Ákos – Porkoláb László – Telegdi Bendegúz – Ekler Artúr + Bíró Marcell
Mini 13 egypár: 2. Gyenge Ákos
Masters négypár: 2. Havas Attila (Ganz) – Preil Béla (Ganz) – Götz Péter (Külker) – Teiszler Ferenc (Külker)

Női:
Serdülő négypár: 3. Sebestyén Saron (Műegyetem) – Horváth Vivien (Műegyetem) – Juhos Babett – Szomják Fruzsina + Ilyés Flóra
Tanuló egypár: 1. Juhos Babett
Tanuló négypár: 2. Ilyés Flóra – Csonka Nóra – Leél-Őssy Réka – Juhos Babett + Szomják Fruzsina
Mini 13 egypár: 5. Ilyés Flóra
Mini 12 egypár: 4. Füzi Flóra

Vegyes:
Mini négypár: 1. Ilyés Flóra – Leél Őssy Réka – Tengler Dániel – Gyenge Ákos + Ilyés Hanna


Szabados Dezső Emlékverseny, 2011. október 2., Margitsziget, Szentendrei-sziget kerülés (84 km)
Férfi 4x+: Menetidő: 7:53, Jelvény: piros - Falusi Zsófia, Márkus Ferenc, Takács Tibor, Mihály Gergő, Mihály Tibor Férfi kiel: Menetidő: 9:19, Jelvény: piros - Rákos Péter, Lajkó László, Hoffer János Férfi kiel: Menetidő: 10:41, Jelvény: nincs - Juhos Bence, Lőrinczy Ede, Bakonyi József (Vízművek)

Őszi Hosszútávú Verseny, 2011. október 22., Budapest – Csepel
Férfi:
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (72.5 kg): 5. Preil Patrik, 7. Bartha Zoltán
Ifi egypár: 1. Rozsos Péter, 20. Garamszegi Bálint
Ifi könnyűsúlyú kettes (67.5 kg): 3. Lindtner Andor – Mészáros Előd
Serdülő négypár: 6. Hüttl Frigyes – Bíró Marcell – Ekler Artúr – Telegdi Bendegúz + Gyenge Ákos

Női:
Felnőtt egypár: 4. Bárczi Fruzsina
Felnőtt könnyűsúlyú egypár (59 kg): 1. Novák Mariann, 8. Bencze Franciska
Ifi könnyűsúlyú egypár (57.5 kg): 2. Szomják Fruzsina
Serdülő négypár: 5. Matheika Zsófia (Külker) – Krémer Eszter (Danubius) – Horváth Eszter (Budapest EE) – Juhos Babett (Külker) + Ilyés Flóra


A 4 fordulós túrabajnokság jelvényszerzői:
Baracs Éva, Botka Ágnes, Kincs Edit, Márkus Ferenc, Márkus Miklós, Márkus Péter, Mihály Zsuzsanna, Mohácsi Endre, Rákos Péter, Szabados Miklós, Szamosközi Gábor, Sziráki Ákos, Varga Zsolt

vissza a főoldalra